13 maja 2022
Rusza nowa strona internetowa
Nowa strona

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu długo zapowiadaną nową stronę internetową Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Nik-Pol sp. z o.o.!

Od dziś informacja na temat wszystkich wyrobów marek Nik-Pol jest dla Państwa dostępna w jednym miejscu. W zakładce „Produkty” istnieje m.in. możliwość sprawdzenia składu poszczególnych artykułów czy ich kaloryczności, a w specjalnej wyszukiwarce w łatwy sposób każdy zainteresowany zlokalizuje swoją ulubioną szynkę na mapie Polski i świata!

Z kolei w zakładce „Gdzie kupić” możecie Państwo prześledzić, czy w Waszym mieście działa sklep posiadający w swojej ofercie produkty marek Nik-Pol. Trzeba jednak doprecyzować, że na stronie internetowej prezentowane są wyłącznie takie placówki, które zdecydowały się tym zakresie na współpracę z PPHU Nik-Pol sp. z o.o. Jeśli więc w wyszukiwarce nie znajdujecie Państwo w swojej miejscowości żadnego sklepu, nie musi to oznaczać, że taki sklep nie istnieje, a być może nie zawarliśmy z nim jeszcze stosownego porozumienia.

Spośród sklepów ukazujących się na naszej witrynie odnaleźć Państwo możecie przede wszystkim takie, które na bieżąco składają zamówienia poprzez naszą specjalną platformę B2B dostępną dla przedsiębiorców detalicznych. Przy tych placówkach przedstawiana jest informacja o dokładnych produktach marek Nik-Pol, jakie są do nabycia w konkretnym sklepie. Staramy się, aby te dane były jak najbardziej aktualne, dlatego są one aktualizowane raz w tygodniu w oparciu o zamówienia składane przez przedsiębiorcę detalicznego na platformie B2B.

Życzymy Państwu przyjemnego korzystania z naszej nowej strony internetowej!

Pozostałe aktualności