O firmie

Witaj!

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy że albo chcesz nas poznać, jesteś z konkurencyjnej firmy lub po prostu szukasz bardzo dobrych produktów z mięsa.

Zapewne chciałbyś dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Jesteśmy jednym z niewielu polskich zakładów przetwórstwa mięsnego o zasięgu ogólnopolskim i europejskim, który wytwarza tradycyjne produkty wędliniarskie.

Nasz Szef o mięsie wie dosłownie wszystko! Dzięki jego pomysłowości i tradycyjnym recepturom od wielu lat produkujemy wędliny z wybornego mięsa, które nie zawierają alergenów, glutenu i wszelkich zbędnych dodatków stosowanych w masowym przetwórstwie. Po prostu w naszym procesie produkcji nie akceptujemy produktów wysokowydajnych z tablicą Mendelejewa na etykiecie. W naszym zakładzie stawiamy natomiast na jak najwyższą jakość surowca, wykorzystanie naturalnych przypraw i środków, które zapewniają 200% smaku i 100% bezpieczeństwa naszych produktów. Jak najwyższa wartość odżywcza i wspaniała jakość naszych wędlin są od lat przedmiotem naszej dumy.

Jesteśmy mistrzami w przetwórstwie mięs wieprzowych, drobiowych i mieszanych, a w dodatku w naszym zakładzie mamy rozbiór mięsa wieprzowego i drobiowego. Dostawcami świeżego surowca do produkcji są tylko firmy, które są w stanie spełnić nasze wyśrubowane wymagania. Tego nauczył nas Właściciel Firmy. Od nas wymaga wiele, ale od siebie jeszcze więcej. Ciężka praca nad produktami i ścisła współpraca z dystrybutorami procentuje zadowoleniem naszych konsumentów, którzy coraz częściej gustują w naszych produktach. Bo w naszych wyrobach jest MIĘSO! I to się nigdy nie zmieni! Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie (na czele z naszym Szefem), a Nik-Pol tworzy historię przetwórstwa mięsnego w Polsce.

Drogi Gościu, zapraszamy Cię do zapoznania się z bogatą ofertą naszych tradycyjnych produktów wędliniarskich. Możesz być pewien, że znajdziesz to, czego szukasz!