Jakość

W trosce o markę naszych wędlin wiele lat temu wyeliminowaliśmy z naszego procesu produkcji gluten i alergeny. Sekretem ich smaku jest wykorzystanie materiałów najwyższej próby wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Uważamy, że mięso samo w sobie jest wspaniałym surowcem stworzonym przez naturę. Dzięki procesom parzenia, pieczenia i wędzenia z wykorzystaniem naturalnych przypraw uzyskuje wyjątkowy, wspaniały smak i jest jednym z najsmaczniejszych produktów żywnościowych.

Mięso jest źródłem niezwykle potrzebnych składników odżywczych takich jak białko, węglowodany i tłuszcze, które spełniają funkcję budulcową oraz stanowią niezbędne źródło energii potrzebne każdemu z nas na co dzień. Spożycie najwyższej jakości mięs ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, koncentrację oraz funkcjonowanie naszego układu odpornościowego.

Jedzmy naturalne wędliny, szynki, schaby jak najczęściej, by dostarczać kluczowe składniki odżywcze organizmowi. My spożywamy je codziennie!

Nasze wędliny przypadły do gustu nie tylko klientom indywidualnym – coraz więcej zakładów żywienia zbiorowego zgłasza się do nas, by zamówić nasze produkty.

Doskonałe wędliny istnieją.

My je produkujemy.

Nik-Pol – naturalne wędliny z pasją.