Polski English Deutsch Русский Français Český

O firmie

wyszukaj

Historia i charakterystyka firmy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego NIK - POL Sp. z o.o. posiada już dwudziestoletnią tradycję. Rozpoczęliśmy produkcję w 1991 roku. W przeciągu tych lat przekształciliśmy się z małego zakładu, obsługującego jedynie teren Śląska, w producenta, którego wyroby docierają niemalże w każdy zakątek Polski. Profesjonalizm i zaangażowanie z jakim podeszliśmy do budowania firmy zaowocowały tym, że dziś NIK - POL jest wysoko cenionym i rozpoznawalnym producentem wędlin i mięsa w całej Polsce.Obecnie zatrudniamy 350 pracowników w Zakładzie Produkcyjnym w Bobrownikach.Zadowolenie klientów z oferowanych przez nas wyrobów stanowi dla nas najwyższą wartość. Tworząc strukturę zakładu kierowaliśmy się przede wszystkim tym, aby móc osobiście decydować o produkowanym przez nas asortymencie oraz kontrolować każdy etap produkcji.

Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Na dzień dzisiejszy Zakład produkuje 70 ton dziennie wysokogatunkowych wędlin. Oferta obejmuje kilkadziesiąt rodzajów wyrobów. NIK - POL to zakład, który od lat specjalizuje się w wędlinach tradycyjnych. Początki firmy związane były właśnie z tymi gatunkami. Asortyment jest bardzo bogaty i myślimy, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niemniej jednak staramy się systematycznie wzbogacać gamę naszych produktów. Udało się nam wypracować własne, oryginalne receptury oparte na dawnych przepisach, dzięki którym nasze wyroby zyskują wysublimowany smak i aromat. Ponadto jedną z tajemnic naszego sukcesu jest rygorystyczna selekcja surowca. Wychodzimy z założenia, że uzyskanie wędlin wysokiej jakości możliwe jest jedynie wówczas, gdy do ich przygotowania użyte zostanie najlepsze gatunkowo mięso.

Rynki zagraniczne planowane działania i oczekiwania

Osiągnęliśmy stabilność produkcji i produktu, obecnie staramy się poszerzyć nasz rynek o kraje Unii i pozostałe.

Jesteśmy Firmą otwartą na współpracę. Swoimi możliwościami możemy zaspokoić praktycznie każde zapotrzebowanie odbiorcy. Ofertę naszą kierujemy do wszelkich firm dystrybucyjnych, które mają zapotrzebowanie na przedstawione przez nas produkty.