Polski English Deutsch Русский Français Český

Jakość

wyszukaj

 

Zakład spełnia wszystkie wymagania stawiane przez Unię Europejską. Wprowadziliśmy system kontroli jakości HACCP, a cały proces produkcji monitorowany jest przez lekarzy weterynarii.

Z myślą o naszych Klientach postanowiliśmy stworzyć także własne, nowoczesne, doskonale wyposażone laboratorium, którego zadaniem jest dbanie o najwyższą jakość oferowanych przez nas wędlin i mięsa. Dzięki temu podnieśliśmy bezpieczeństwo i zyskaliśmy pełną kontrolę nad całym procesem produkcji, począwszy od surowego mięsa, poprzez wyrób, aż do momentu powstania gotowego produktu, który ma trafić do ostatecznego klienta.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy uznanych międzynarodowych marek, który gwarantuje nam najwyższą jakość produkcji oraz jej powtarzalność. Wszystkie te kroki poczyniliśmy przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie produktów i pełnej satysfakcji naszych klientów, co jest dla nas wartością priorytetową.

Staramy się również dbać o konsumentów poprzez minimalizowanie zanieczyszczeń środowiska powstających w trakcie procesów produkcyjnych. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na kosztowne inwestycje, które powodują, że nasza ingerencja w środowisko jest minimalna. Zakład posiada między innymi własną, w pełni zautomatyzowaną podczyszczalnię ścieków i dopalacz dymu wędzarniczego który drastycznie obniża poziom emisji spalin do atmosfery.